Kapadokya Turu; Sıra Dışı Güzellikler İle Dolu Bir Macera !
0850 308 1110 WhatsApp

0850 308 1110

Satış Ofisleri

Blog

Kapadokya Turu; Sıra Dışı Güzellikler İle Dolu Bir Macera

Grand Alfa Travel > Türkiye > Kapadokya Turu; Sıra Dışı Güzellikler İle Dolu Bir Macera
3 Gün 2 Gece Kapadokya turu.

Tatil denildiğinde akla gelen ilk destinasyonlardan biri olan Kapadokya, büyüleyici doğal güzellikleriyle sizi bekliyor. Grand Alfa Travel olarak, 9 yıldır kesintisiz bir şekilde siz değerli misafirlerimize Kapadokya’nın eşsiz atmosferini sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz, beylikdüzü çıkışlı Kapadokya turlarımızla sizleri unutulmaz bir yolculuğa davet ediyor.

Kapadokya, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen turistik bölgelerinden biridir. Peribacaları, yeraltı şehirleri, kaya kiliseleri ve muhteşem manzaralarıyla Kapadokya, her yıl binlerce ziyaretçiyi kendine çekmektedir.

Kapadokya: Doğanın Sanat Eseri

Kapadokya, yıllar boyunca doğanın elinde şekillenen benzersiz bir coğrafyaya sahip. Kayaların oyulmasıyla oluşan peri bacaları, yer altı şehirleri ve tarihi kalıntılar bölgenin mistik havasını oluşturuyor. Grand Alfa Travel rehberleri eşliğinde, bu gizemli yeraltı dünyasını adım adım keşfe çıkacaksınız. Kapadokya, peribacaları, yeraltı şehirleri, vadileri ve kaplıcaları ile ünlü bir bölgedir. Turumuzda, bu doğal ve kültürel güzellikleri görme fırsatı bulacaksınız.

Beylikdüzü Çıkışlı Kapadokya Turu

Unutulmaz bir yolculuğun başlangıcı olarak, beylikdüzü çıkışlı Kapadokya turumuz sizleri bekliyor. Yol boyunca konforlu otobüslerimizde geçireceğiniz eğlenceli zaman, tura başlamadan önceki heyecanınızı artıracak. Eğlenceli yolculuğun ardından Kapadokya’nın büyülü dünyası sizi bekliyor olacak.

Turumuz, 2 gece 3 gün sürelidir. Turumuzda, Kapadokya’nın en önemli turistik noktalarını ziyaret edeceksiniz. Tur programı ile ilgili detaylı bilgiyi tur sayfamızdan inceleyebilirsiniz

Deneyimli Rehberlerimizle Keşif

Grand Alfa Travel olarak, tur deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmak için çalışıyoruz. Bölgeyi en ince ayrıntısına kadar bilen, yerel ve lisanslı rehberlerimiz size Kapadokya’nın sırlarını aktaracak. Doğanın sanat eserleriyle bezenmiş vadilerde yapacağınız yürüyüşlerde, tarihin derinliklerine yolculuk edeceksiniz.

Memnuniyetinizi Paylaşıyoruz

Sizleri mutlu görmek bizim en büyük motivasyon kaynağımız. Sosyal medya ve diğer platformlarda, müşterilerimizin memnuniyetlerini dile getirdiği paylaşımlarla gurur duyuyoruz. Bu paylaşımlar, sizleri Kapadokya turuna katılmaya davet eden en samimi referanslarımızdır.

Grand Alfa Travel İle Unutulmaz Bir Macera

Grand Alfa Travel olarak, 9 yıllık deneyimimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Kapadokya’nın büyülü vadilerini keşfederken, konforlu otobüslerimizde geçireceğiniz keyif dolu zamanı da unutmayın. Size özel hazırladığımız beylikdüzü çıkışlı Kapadokya turumuza hemen grandalfatravel.com adresinden rezervasyon yaparak katılabilirsiniz.

Kapadokya’nın büyülü dünyası sizi bekliyor. Haydi, bu eşsiz maceraya katılın!

Kalkış Yer ve Zamanları

20:00 Beylikdüzü (Migros Önü)
20:15 Avcılar (Metrobüs Durağı Yanı)
20:20 Sefaköy (Metrobüs Durağı Yanı)
20:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
20:45 Mecidiyeköy MADO Önü
21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
21:20 Bostancı E-5 Otobüs Durağı
21:30 Kartal Köprüsü altı
21:40 Pendik E-5 Otobüs Durağı
22:00 Gebze Center Önü
22:45 İzmit Halk Evi
23:30 Sakarya Berceste veya Terminal Önü
03:45 Ankara Armada

Yorum Yap

Rezervasyon Yap