Karadeniz Turu | Grand Alfa Travel
0850 308 1110 WhatsApp

0850 308 1110

Satış Ofisleri

Blog

Karadeniz Turu

Grand Alfa Travel > Türkiye > Karadeniz Turu

“GrandAlfa ile İstanbul’dan başlayan konaklamalı Karadeniz turlarımızla hayallerinizin ötesine geçmeye hazır mısınız? Doğanın büyüleyici güzelliklerini keşfetmek için yola çıkıyoruz!

Seçkin rehberlerimiz eşliğinde Karadeniz’in mistik atmosferini keşfedeceğiniz bu turda, doğanın sunduğu eşsiz manzaralarla buluşacaksınız. Yemyeşil ormanlar, çağlayan şelaleler ve masmavi denizler arasında ruhunuzu dinlendirecek, huzurun ve mutluluğun tadını çıkaracaksınız.

Konaklamalı olarak planlanan turumuzda, bölgenin en güzel otellerinde konaklama imkanı sunuyoruz. Rahat ve lüks odalarımızda dinlenirken, gündüzleri keşif dolu aktivitelerle geçireceksiniz. Yörenin eşsiz lezzetlerini tatma fırsatı bulacak, yöresel kültürü yakından tanıyacaksınız.

İstanbul çıkışlı olarak düzenlediğimiz bu turumuzda, yolculuğunuz boyunca konforlu ve lüks araçlarımızda seyahat edeceksiniz. Profesyonel ve deneyimli şoförlerimizle güvenli bir yolculuk geçireceksiniz.

Siz de GrandAlfa farkıyla düzenlenen bu unutulmaz Karadeniz turuna katılarak, hayallerinizdeki tatili yaşama fırsatını kaçırmayın. Doğanın huzur veren kollarında dinlenmek ve keşfetmek için şimdi rezervasyonunuzu yapın ve hayalinizdeki tatilin kapılarını aralayın!!!

  • İnstagram Hesabımız : @grandalfatravel
  • Whatsapp Destek Hattı : 0545 442 11 10
  • Çağrı Merkezi : 0850 308 11 10

Yorum Yap

Rezervasyon Yap